MÖBLER / Sittgrupper / Soffa+ 5475680
nr 547 5680
Soffa+
2 st fåtöljer [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:55:34
500 kr
300 kr
1.100 kr
700 kr
850 kr
1.100 kr